Вечерва журка со Балкан Бенд во клуб Платинум

Забавата во клуб Платинум продолжува и оваа вечер. Синоќа струмичани беа сведоци на една од најдобрите забави, па на сите кои им фали уште добра забава, клуб Платинум за оваа вечер приредија забава со момците од Балкан Бенд. Се гледаме таму!60789326_10157110600124043_1231747627800854528_n

Comments are closed.