Вечерва журка со Балкан Бенд во клуб Платинум

Забавата во клуб Платинум продолжува и оваа вечер. Синоќа струмичани беа сведоци на една од најдобрите забави приредена од  Енерџи Бенд , па на сите кои им фали уште добра забава, клуб Платинум за оваа вечер приредија забава со момците од Балкан Бенд. Се гледаме таму!58939891_10157061712449043_2310047206670860288_n

Comments are closed.