Младост Удово ја пречекува екипата на Спартмани

Фудбалерите на Спартмани утре гостуваат кај екипата на Младост од Удово, во натпревар од Третета лига – Југоисток.

АРХИВА

АРХИВА

Натпреварот кој ќе се игра во Удово, се игра со почеток од 15:30 часот. Спартмани е последнопласирана екипа со шест освоени бодови, додека Младост од Удово е четвртопласирана екипа со 12 бодови.

Comments are closed.