Струмичанка пријавила физички напад во Радовиш

На 02.03.2019 во 03:35 часот во Полициска станица Радовиш 18 годишна девојка од Струмица пријавила дека била физички нападната од непознато лице. Се преземаат мерки за расчистување на случајот. – стои во писмениот извештај од СВР Струмицаполиција

Comments are closed.