ФОТОГАЛЕРИЈА: Како течат подготовките на фудбалерите на Беласица во Анталија

Фудбалерите на Беласица започнаа да го одработуваат главниот дел од подготовките пред почетокот на пролетниот дел од Првата македонска фудбалска лига, во Анталија, Турција.

Во продолжение погледнете како течат подготовките на фудбалерите.

 

441 442 443 444 445 446 447 448 449

ФОТО: ФК Беласица – facebook

Comments are closed.