Билјана Панеска од ЖФК Тиверија го освои второто место на синоќешната манифестација ,,Спортист на годината” во младинска конкуренција

Билјана Паневска од ЖФК Тиверија го освои второто место на синоќешната манифестација ,,Спортист на годината” во младинска конкуренција. Честитки.DSC_2811

Comments are closed.