Легато бенд најавуваат одлична забава вечерва во клуб Платинум

Момците од Легато бенд познати по одличните изведби на најпознатите екс-ју хитови, а посебно на струмичани по песната ,,Све моје зоре” за оваа вечер го најавија својот настап во клуб Платинум. Ова дефинитивно ќе биде ноќ за паметење. Затоа сите кои сакат одлична забава, резервирајте на времe.48369833_10156762300024043_3200025736765243392_n

Comments are closed.