ВО ЖИВО: OK ЏИО Струмица – ГОК Борец Велес

Следете го во ЖИВО натпреварот меѓу OK ЏИО Струмица – ГОК Борец Велес во рамки на 1. коло од Втората фаза – 1 од Првата одбојкарска лига. Натпреварот се игра во Спортската сала „Парк“ во Струмица.

Џио Струмица - Борец Велес

Comments are closed.