Во ЖИВО: Астраион – Охрид

Гледајте го во ЖИВО натпреварот меѓу Астраион и Охрид во меч од 13. коло од групата А од ракометната Суперлига на Македонија. Натпреварот се игра во Спортската сала „Парк“ во Струмица.

Астраион - Тинекс Пролет, 9. коло Група А Суперлига

Comments are closed.