Во ЖИВО: Дерби-пресметката меѓу Џио Струмица и Универзитет во Тетово

Гледајте ја во ЖИВО дерби-пресметката меѓу Џио Струмица и Универзитет во Тетово, натпревар во рамки на 8. коло од Првата одбојкарска машка лига.

Мечот се игра во Спорската сала „Парк“ во Струмица.

Џио Струмица - Универзитет во Тетово

Comments are closed.