Во ЖИВО: Астраион – Јуниор К.В. – ракометна Суперлига

Со почеток од 20:00 часот во Спортската сала „Парк“ во Струмица, ќе се соочат струмички Астраион и Јуниор Кисела Вода, во меч од 11. коло од Групата А од ракометната македонска Суперлига.

Мечот можете да го следите во ЖИВО на следниот ЛИНК.

Астраион - Струга, 3. коло Суперлига

Comments are closed.