Андреј Ѓошев вечерва ќе ги забавува струмичани во клуб Платинум

Вечерва забавувајте се со звукот на еден од најбараните македонски диџеи – Андреј Ѓошев. Бидете дел од најдобрата забава во градот под Царевите кули! ПЛАТИНУМ широко ги отвора вратите за сите љубители на добрата журка и Ве поканува да уживате во уште еден викенд исполнет со насмевка!46519941_10156705792214043_7965992460843220992_n

Comments are closed.