ВИДЕО:Струмичанец демолирал казино во Струмица

Револтиран Струмичанец со копач го демолирал казиното „Сенатор” во Струмица.  На видеото кое се појави вчера на социјалните мрежи може да се види каков хаос направил во казиното. Според тоа што се зборува во видеото, се уште непознатиот човек, со копач демолирал повеќе слот апарати и неколку рулет машини.dsv

Comments are closed.