Најпознатото македонско хип-хоп дуо, ДНК во сабота во клуб Платинум!

Најпознатото македонско хип-хоп дуо, ДНК оваа сабота ќе гостува во полн состав токму во Струмица во клуб Платинум. Со преку 15 години на македонската сцена и голем број на хитови, струмичани ќе ја имаат можноста да се забавуваат во одличната атмосфера приредена од вистинските мајстори за добра журка ДНК.

За забавата да биде уште по енергична, промоција на  Jameson, Smirnoff i Stock.

 

 

25158331_10155853628704043_5800679675071381044_n

Разположени сте за одлична хип-хоп журка оваа сабота? Не чекајте, резервирајте го вашето место во клуб Платинум.

Oтварање на вратите ќе биде 23:00h

 информации и резервации на тел:
► 070 639 526

 

 

Comments are closed.