Српските „Министарке“ најавуваат вистински ,,бум” во Платинум

Најатрактивниот женски музички бенд на овие простори, српската група „Министарке“ најавуваат луда забава овој петок во клуб Платинум.

Пред струмичани,  „Министарке“ ќе ги изведат нивните познати хитови  Бонинг 747, Грам емоција, Мртав или жив, Парадокс, Кисеоник, дуетските хитови Уно моменто(Со Северина), Поплава(со Ацо Пејович), Звер(со Саша Матич), па Дуни Ветре и уште многу други познати рефрени.

Бидете и вие дел од овој настан кој не се пропушта !!!21557505_10155633778624043_2112173080339631681_n 21751770_10155633442649043_5927596117032660112_n (1)

Информации и резервации на тел:

070 / 639 – 526 Иван ГОГА

Comments are closed.