ВИДЕО: DJ CHIKO приреди вистинска журка во клуб Платинум

Дефинитивно една од најдобрите хип хоп забави во. А бројот на посетители на клуб Платинум зборува само едно – дека струмичките љубители на добрата журка знаат кое е вистинското место за одлична хип хоп забава!

Еве дел од синоќешната атмосфера во клуб Платинум:

 
Platinum-polno-640x424

Comments are closed.