,,Енерџи бенд” и Ѓоко Јовиќ во четврток во клуб Платинум! – гратиси за Аца Лукас

Момците од фолк групата ,,Енерџи бенд” предводени од Ѓоко Јовиќ, познати по најдобрите изведби на нашите најубави македонски песни ширум Македонија за во четврток најавуваат одлична забава во клуб Платинум.18788090_1346654258751521_857531891_n

Сепак, нема да изостанат и познатите хитови од екс ју просторите како ,,Окуј ме Царе”,  ,,Све моје зоре”,  ,,Још је не заборављам” . Дефинитивно ќе се пеее до сабајле.

Организаторите од клуб Платинум најавуваат дека забавата ќе трае до раните утрински часови и гарантираат одличен провод како и гратиси за концертот на Аца Лукас!

информации и резервации на тел:

070 / 639 – 526 Иван – ГОГА
078 / 740 – 741 Дени
072 / 206 – 004 Кристијан

Comments are closed.