Беласица во првото коло гостува кај Брегалница Делчево

Екипата на Беласица во првото коло од новата сезона во Третата лига – Исток гостува во Делчево кај екипата на Брегалница Делчево.

FK_Belasica_New_Logo

Овој натпревар се игра на градскиот стадион во Делчево.

Натпреварот се игра со почеток од 16:00 часот

Comments are closed.