Атрактивните ,,Министарке” повторно најавуваат луда забава во клуб Платинум

Најатрактивниот женски музички бенд на овие простори, српската група „Министарке“ најавуваат луда забава овој петок во клуб Платинум.13726721_10154286550864043_3669268434164672497_n

Пред струмичани,  „Министарке“ ќе ги изведат нивните познати хитови  Бонинг 747, Грам емоција, Мртав или жив, Парадокс, Кисеоник, дуетските хитови Уно моменто(Со Северина), Поплава(со Ацо Пејович), Звер(со Саша Матич), па Дуни Ветре и уште многу други познати рефрени.

Бидете и вие дел од овој настан кој не се пропушта !!!

информации и резервации на тел:
► 070/ 843 – 091 – Круме
► 077/ 761 – 676 – Бока

Comments are closed.