Вечерва голема хип-хоп забава со Ди-џеј Танја во клуб Платинум

Оваа вечер клуб Платинум ќе биде домаќин на уште една голема хип-хоп забава .#ТheQueen DJ Tanja! позната ширум Македонија по најпознатите хип-хоп забави ќе ги разигра струмичани до раните утрински часови.

Не пропуштајте!

информации и резервации на тел:
► 070/ 843- 091 – Круме
► 077/ 761- 676 – Бока13413133_10154207385774043_4587725526901623660_n

Comments are closed.