На 28 јули Цеца Ражнатович ќе одржи концерт во Струмица

Клуб Платинум синоќа на својата Фејсбук фан страна ја најавија популарната Светлана Цеца Ражнатович со концерт во Струмица. Концертот ќе се одржи на стадионот  Кукуш во Турново на 28 јули. Од клуб Платинум ни најавуваат и концерти на уште многу балкански музички ѕвезди кои ќе гостуваат оваа лето во Струмица.

FB_IMG_1464777820671

Comments are closed.