ФОТО: Сообраќајна незгода на ,,транзитниот пат” во Струмица

Во попладневните часови на транзитниот пат во Струмица дојде до сообраќајна незгода помеѓу две моторни возила во која нема повредени. Според очевидци, до незгодата дошло поради тоа што такси возилото удрило во задниот дел од моторното возило марка ,,Форд”13090543_10154030974781397_1420911173_n 13101473_10154030974816397_382160787_n

Comments are closed.