Вечерва настапуваат Данијела Мартиновиќ, Слаткаристика и Mossel

Младите струмички таленти вечерва ќе ја имаат честа да ја отворат големата сцена на „Струмица ОПЕН фестивал’’. По нив ќе настапат Данијела Мартиновиќ, Слаткаристика и Mossel.

Погледнете ja програмата и за останатите две музички вечери.

Данијела Мартиновиќ

Слаткаристика

 

DJ MOSSEL

 

Целата музичка програма за Струмица ОПЕН фестивал

Comments are closed.