Исчезна 36 – годишна струмичанка

Како што пишува во дневниот билтен на МВР, вчера во 01,00 часот во полициската станица во Струмица, Р.А.(48) од Струмица, пријавил дека истиот ден во 11,00 часот од дома во непознат правец се оддалечила неговата сопруга З.А.(36).Од полицијата се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

ras7664_2

Comments are closed.