Павле Витанов вечерва настапува во „Ѕвездите на Гранд’’

Во вечерашното издание на „Ѕвездите на Гранд’’, струмичанецот Павле Витанов ќе се натпреварува во музичкиот дуел со колегата Зоран Симеуновиќ. Дали ќе помине во следниот круг на натпреварот, ќе видиме вечерва..

До тогаш, погледнете како изгледаше првиот настап на Витанов во оваа музичко шоу.

Comments are closed.