Исчезна струмичанец од домот “Ранка Милановиќ”

На 19.12.2014 година во 18.00 часот во ПС Гази Баба е пријавено дека на 18.12.2014 година околу 18.30 часот од ЈУ „Ранка Милановиќ“ во непознат правец се оддалечил Ф.Ј.(19) од Струмица.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

 

 

Comments are closed.