Вечерва во Струмица премиера на филмот „До Балчак’’

Вечерва во 20 часот во НУЦК „Антон Панов’’ премиерно ќе се прикаже филмот на Столе Попов „До Балчак’’.
Влезницата чини 100 денари.

 

Comments are closed.