Струмица доби најголем Спа-велнес центар на Балканот

Синоќа во хотел ,,Сириус” свечено се отвори спа центар, кој со своите 1500 м2 претставува најголем Спа центар на Балканот. Посетителите ќе можат да користат базент, џакузи, соларна сауна, финска сауна, инфраред сауна, турска бања, соби за масажа, теретана… До крајот на 2013 година хотелот ќе добие и професионално фудбалско игралиште, како и тениски терен.

 

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.291841630932422.68863.261733853943200&type=1

Comments are closed.