Category: Огласи

HARDISKOVI ZA LAPTOP NA SATA I IDE KONEKTOR

hard

PRODAVAM HARD DISK ZA LAPTOP NA SATA 100GB,160GB I Повеќе →

Се продава БМВ

srec

Колата е во Одлична состојба, Регистрирана е на Mk. табли, со неа има и +4 гуми Повеќе →

Се продава куќа кај Топчето

kukata-016_400_600

Се продава куќа кај Топчето. Информации на телефон 078-486-077 Повеќе →

Поставете го вашиот оглас на порталот СтрумицаСити

 

Сакате нешто да продадете, замените, купите, изнајмете? Барате нешто? Поставете оглас. Вашиот оглас, до струмичката публика преку порталот СтрумицаСити. СтрумицаСити има преку 4000 посети дневно со таргет група од Струмичкиот регион.  Испратете го вашиот оглас на enes@strumicacity.com со име, презиме, телефон за контакт и фотографии, и ние ќе го објавиме вашиот оглас БЕСПЛАТНО.

Се продава веспа 150/км-час

bfdff95193ce4037a899a0dad029dc0a

Се продава веспа 150 кинеска, зачувана. Повеќе →