Category: Огласи

Se prodava kuka vo centarot na Strumica

Se prodava kuka vo centarot na Strumica.Kukata se naoga na ul:Vanco Kitanov 11 pozadi OOU Sando Masev-Strumica.Kukata e prizemna na plac od 250 do 300 m2.Informacii na tel:077-859-552

ОГЛАС: Се продава ОПЕЛ КОРСА регистрирана

Се продава автомобил марка ОПЕЛ КОРСА 1.0, 1998 година, поминати 130.000км, сменето масло, сите филтри и плочки, регистрирана до 26-ти декември 2017 година. Одлично сочувана, електричен волан и перниче на волан. Цена 1300 евра. Информации на тел: 075 874 789 Повеќе →

ВРАБОТУВАЊЕ: Се бара девојка за работа во бутик

Се бара девојка за работа во бутик со полно работно време. Информации на тел:078 222 696 Повеќе →

ОГЛАС: Фирма за мебел има потреба од работници

Фирма за мебел од Струмица има потреба од работници. Повеќе информации на тел:075-342-197 Повеќе →

СЕ ПРОДАВА КАМП ПРИКОЛКА АДРИА НОВ МОДЕЛ СО БЕЛА ТЕНДА

Се продава камп Адриа (нов модел) во одлична состојба. Кампот е наменет за 4 лица + 1 лице (помошен кревет). Во него има два големи шкафа, како и 4 помали шкафа, кујна со шпорет на плинско, судопер за вода, и работна маса, шибер, две маси со два двоседи за седење (вкупно четири, по 2 во спална), кој може да се направат како голема спална. Едната спална има можност да се затвори со лизгачка врата.

Кампот има БЕЛА ТЕНДА!

Прозорците на кампот се во одлична состојба!

Внатре целосната инсталација (за струја) е во одлична состојба и функционира се во кампот, како и надворешната (штоповите).

Се во кампот е во оригинална состојба и ништо нема преправено и менувано.

Кампот е долг 4,5 метри, а истиот е висок 2,45 метри.

Цената е 1.900 евра со можност за договор (попуст)!

ИТНО ПОРАДИ ЗАМИНУВАЊЕ ВО СТРАНСТВО!

За контакт јавете се на 078 – 646 – 698 – Александар

 

ОГЛАС: Се бараат работници

Фирма за достава на храна во Струмица бара работници со полно работно време и обезбедена обука. Се што ви е потребно е Б или М возачка дозвола, комуникативност и желба за работа. Сите заинтересирани да се пријават на: 075/942-558. Повеќе →

ОГЛАС: Се издава дуќан 20м2 во ТЦ Глобал на приземје

Се издава дуќан 20м2 во ТЦ Глобал на приземје веднаш наспроти главната влезна врата сегашен Агро-Нивас. Информации на телефон: 076-425-584 Повеќе →

Се издава комплетно опремена гарсоњера на Ханиоти, Грција

Се издава гарсоњера 20м квадратни комплетно опремена и реновирана со кујна купатило клима уред, погодна за еден пар, семејство со едно дете или две мали деца. Се наоѓа на најубавото место во Ханиоти. Се издава и за првомајските празници. Одлична цена. Информации преку Вибер на 00306951001499 Вања.

Повеќе →

Оглас за вработување – Плата од 18 000 ден

Поради проширување на активностите на компанијата, има потреба од врабоботување на амбициозни луге. Повеќе →

ОГЛАС: Се продава пекарска печка

Се продава пекарска печка со десет плега. Цена по договор. Информации на тел 078253914 Повеќе →