Македонската сензација ГАЛОСКИ оваа сабота гостува во клуб Платинум!

Именуван како едно од најбрзо растечките диџејски имиња од Југо-источна Европа за последните неколку години GALOSKI е име кое што може да го најдеме во плејлистите на најголемите светски диџеи како David Guetta, Hardwell, Avicii, The Chainsmokers, Dimitri Vegas & Like Mike, Nicky Romero, Afrojack и др.

57599587_10157036503439043_4398054259225001984_nДечкото кој што изминатата година ја постави Македонија на мапата на реномираниот Ултра Мјузик фестивал, со настапи во повеќе од 25 земји ширум светот и издава музика за издавачката куќа на Armin van Buuren, на чекор пред неговата интернационална турнеја, ГАЛОСКИ во сабота на 20ти Април на вашиот омилен подиум во PLATINUM Club.

Информации за резервација:

070/384-684 Стефан Христов
070/639-526 Гога
078/596-130 Николас Стојанов
078/765-262 Дони Шилинов
071/832-602 Филип Коцев
075/646-784 Кате Атанасова
078/391-350 Цеце Беџовска

Comments are closed.

43040899_919171741622888_1449774753454751744_o