ФОТО: Клуб Платинум од синоќа во ново руво

Најдоброто место за ноќна забава ,клуб Платинум” добро познато на струмичани по уникатните и несекојдневни забави во градот синоќа започна со работа после очекуваното реновирање. На синоќешното реотварање одлична забава приреди и кралот на Белградските сплавови, Аца Лукас. Погледнете…55529786_10157000371924043_936697590907404288_o 55640019_10157000371774043_7245403824540614656_o 55692755_10157000371964043_6562242340709203968_o 55730992_10157000372589043_3131158912586219520_o 55736520_10157000374744043_7197206702272282624_o 55788438_10157000369854043_3326835513763037184_o 55933640_10157000367079043_622242771511541760_o 55944939_10157000372854043_312878141196468224_o 56119525_10157000372179043_3386948808045756416_o 56337115_10157000374404043_6346570884358078464_o 56627457_10157000370909043_4492223311270379520_o

Comments are closed.

43040899_919171741622888_1449774753454751744_o