Сандра Африка за прв пат во Струмица! Одлична журка во најава во клуб Платинум!

Клуб Платинум ќе биде домаќин на уште една балканска ѕвезда. На барање на гостите,  првиот концертен настап на балканската звезда #САНДРА_АФРИКА во Македонија, ќе се случува во на 24-ти август во #КЛУБ_ПЛАТИНУМ !!!!!

Домаќините најавуваат дека ова ќе биде одлична журка и настан кој не смее да се пропушти на кој што гостите во еден глас ќе можат да ги пеат и уживаат во хитовите како: Знам да претерам , Девојка твог друга , ДежаВУ и многу други екс ју хитови.

38963627_10156466534199043_2206580735840616448_o
резервации и инфо:
070/639-526 Иван(Гога)

Comments are closed.

POP