ФОТО: Погледнете како ЖФК Тиверија ги одработува тренинг сесиите за новата сезона

Фудбалерките на ЖФК Тиверија веќе ги одработуваат тренинг сесиите и се подготвуваат за новата сезона. Веќе одиграа и еден пријателски натпревар, каде со 17:0 ја победија екипата на ЖФК Плачковица од Радовиш.

Во продолжение неколку фотографии од тренинг сесиите на ЖФК Тиверија.

Tiverija trening s18 1 Tiverija trening s18 2 Tiverija trening s18 3 Tiverija trening s18 4 Tiverija trening s18

 

Comments are closed.

POP