На 2-ри и 3-ти август голема забава со Енерџи бенд во клуб Платинум!

По одличната низ цела Македонија, момците од фолк групата ,,Енерџи бенд” предводени од Ѓоко Јовиќ, познати по најдобрите изведби на нашите најубави македонски песни ширум Македонија за на 2-ри и 3-ти август најавуваат уште две одлични забави во клуб Платинум.38122097_10156438252809043_7095330125255802880_n

Сепак, нема да изостанат и познатите хитови од екс ју просторите како ,,Окуј ме Царе”,  ,,Све моје зоре”,  ,,Још је не заборављам” . Дефинитивно ќе се пеее до сабајле.

Организаторите од клуб Платинум најавуваат дека забавата ќе трае до раните утрински часови и гарантираат одличен провод.

Резервација: 070/639-526

Comments are closed.

43040899_919171741622888_1449774753454751744_o