ФОТО: Сообраќајна незгода на патот Струмица – Добрејци кај ,,Ракиџиски мост”

Рано утринава на патот Струмица – Добрејци кај ,,Ракиџиски мост” се случила сообраќајна незгода. Од добиените фотографии од читател на СтрумицаСити може да се види дека возило марка ,,Алфа Ромео” удрило во некој од објектите на тој пат. Засега нема информации за повредени и износот на причинетата материјална штета.37204427_10216241778255341_7635431406713176064_n 37229539_10216241792135688_961371709871489024_n

Comments are closed.

POP