ФОТО: Легендарниот Саша Матиќ приреди неверојатна забава синоќа во клуб Платинум

Струмичани синоќа ја имаа можноста да уживаат во песните на еден од најпознатите балкански пејачи, Саша Матиќ кој имаше настап во клуб Платинум, местото кое ги приредува најдобрите забави. Клуб Платинум беше претесен да ги собере сите гости, а тие што го пропуштија овој настан, проследете ги фотките…37123972_10156403354769043_8558696246884171776_n 37161522_10156403357239043_8798702047336595456_n 37229512_10156403356134043_5847007484220276736_n 37242367_10156403354564043_8186960634072530944_n 37256273_10156403354814043_7435235645242474496_n 37276711_10156403356604043_3869915509659009024_n 37276715_10156403355919043_7606666400119128064_n

Comments are closed.

POP