Вечерва луда журка со најдобрите екс ју хитови во клуб Платинум! Влез слободен!

Клуб Платинум вечерва ве кани на одлична забава заедно со најдобрите и најпопуларните екс ју хитови , забава  која ќе трае до раните утрински часови.
#ПЕТОК_22_ЈУНИ популарното#БАЛКАН_ПАРТИ , влезот е слободен !35817927_10156336724584043_8276660566487990272_n

Comments are closed.

bilbord