Ди-џеј Алекс и забава со најдобрите летни хитови вечерва во клуб Платинум!

Забавата продолжува и оваа вечер во клуб Платинум! По одличниот настап на Џоко Јовиќ и Енерџи бенд вечерва клуб Платинум ќе биде домаќин на уште една одлична забава. Главен одговорен за добрата музика е Ди-џеј Алекс кој со сигурност ќе се погрижи струмичани да уживаат во најдобрите хитови од оваа сезона. Резервирајте на време!35391594_10156331399284043_5795969765071650816_n

Comments are closed.

POP