Ди-џеј Алекс и Ди-џеј Тјуб вечерва во клуб Платинум!

Забавата продолжува и оваа вечер во клуб Платинум! По одличниот настап на Криско и Тита вечерва клуб Платинум ќе биде домаќин на уште една одлична забава. Главни одговорни за добрата музика се Ди-џеј Алекс и Ди-џеј Тјуб кој со сигурност ќе се погрижат струмичани да уживаат во најдобрите хитови од оваа сезона. Резервирајте на време!

31056868_10156201205884043_8026964727110303744_n

Comments are closed.

POP