Вечерва одлична журка со Ристе Гавровски и ЛЕГАТО во клуб Платинум!

Поради одложениот концерт од страна на Аца Лукас вечерва во клуб Платинум ќе гостуваат добропознатите  #РИСТЕГАВРОВСКИ & #ЛЕГАТО , а како специјален гостин е најавен легендарниот #ГоќоЈовиќ.
Од клуб Платинум најавуваат дека ова ќе биде одлична забава, па сите кои сакаат да го започнат викендот со добра забава, клуб Платинум е вистинското место.30180462_1651604631589814_1197586320_n

Comments are closed.

43040899_919171741622888_1449774753454751744_o