Легато бенд најавуваат одлична забава оваа вечер во клуб Платинум

Момците од Легато бенд познати по одличните изведби на најпознатите екс-ју хитови, а посебно на струмичани по песната ,,Све моје зоре” за овој петок го најави својот настап во клуб Платинум. Ова дефинитивно ќе биде ноќ за паметење. Затоа сите кои сакат одлична забава, резервирајте на време!384965_213739365371574_220312214_n

Comments are closed.

43040899_919171741622888_1449774753454751744_o