Вечерва Балкан Бенд во клуб Платинум

Забавата во клуб Платинум продолжува и оваа вечер. Синоќа струмичани беа сведоци на една од најдобрите забави приредена од Енерџи Бенд , па на сите кои им фали уште добра забава, клуб Платинум за оваа вечер приредија забава со момците од Балкан Бенд. За забавата да биде уште подобра, гостите ги очекуваат и промоции. Се гледаме таму!29791166_10156163233314043_6837285916713049490_n

Comments are closed.

43040899_919171741622888_1449774753454751744_o