Бугарскиот Ди-џеј ГолемияAMГ во петок ве кани на журка во клуб Платинум!

За прв пат во Струмица, во петок во клуб Платинум ќе гостува, #GolaemiaAMG #BG_HipHop & #RNB диџеј кој доаѓа од Софија/Бугарија. Позади ГолемияAMГ стојат голем број настапи низ клубовите ширум Бугарија… Секој негов настап е ноќ за паметење… Клуб Платинум на својот репертоар го има за овој петок. За максимално опуштање #specialpromotion #BADEL #VIGOR. Влезот е слободен.28535860_1603404443076500_1246442115_n

Comments are closed.

POP