Клуб Платинум и Енерџи бенд за вечерва најавуваат незаборавна забава

Момците од фолк групата ,,Енерџи бенд” предводени од Ѓоко Јовиќ, познати по најдобрите изведби на нашите најубави македонски песни ширум Македонија за вечерва најавуваат одлична забава во клуб Платинум.27972732_10156010485314043_2809560781997547051_n

Сепак, нема да изостанат и познатите хитови од екс ју просторите како ,,Окуј ме Царе”,  ,,Све моје зоре”,  ,,Још је не заборављам” . Дефинитивно ќе се пеее до сабајле.

Организаторите од клуб Платинум најавуваат дека забавата ќе трае до раните утрински часови и гарантираат одличен провод.

Информации и резервации на тел:

070 / 639 – 526 Иван ГОГА

Comments are closed.

43040899_919171741622888_1449774753454751744_o