Беласица на контролка против Работнички

Екипата на Беласица денес ќе одигра контролен натпревар против прволигашот Работнички, во Скопје со почеток од 14:00 часот.

Контролен натпревар помеѓу Беласица и Саса

Контролен натпревар помеѓу Беласица и Саса

Ова ќе биде четвртиот контролен натпревар за овој подготвителен период за Беласица. Натпреварот против Работнички, ќе се одигра во населбата Ѓорче Петров, на теренот со вештачка трева.

Comments are closed.

POP