Бугарската хит ѕвезда Гери Никол ве кани на забава во клуб Платинум оваа сабота!!!

Клуб Платинум најави уште една голема забава за оваа недела!!! Гери Никол во сабота во клуб Платинум! Бугарската хит ѕвезда, освен што е млада, убава, сексапилна и атрактивна, Гери има и мошне успешна пејачка  кариера и многу настапи. Тоа и дава право  да се пофали со огромен успех како што се милионските  прегледи на нејзината нова песна „Напрао ги убивам“.

Струмичани ќе можат да уживаа во нејзините најпознати хитови како Ела и си вземи, Момиче като мен, Готина и луда!

Резервирајте го вашето место на време!!! Ќе биде незаборавно! Клуб Платинум!!!

070/639-526 Иван-ГОГА26904270_10155957184499043_6937587194373272976_n

Comments are closed.

POP