ФОТО: Елена Ристевска ,,распали” во клуб Платинум!

Синоќа во клуб Платинум гостуваше македонската ѕвезда Елена Ристеска. Забавата траеше до раните утрински часови, струмичани се забавуваа заедно со најпознатите хитови, а тие што пропуштија, погледнете како изгледаше тоа…

21687650_10155957124994043_5399878842485770903_n 26731155_10155957123379043_2154115479729451606_n 26804911_10155957129389043_8384396934011960960_n 26814452_10155957129674043_7513852586107913909_n 26815443_10155957129984043_539923210913469751_n 26907440_10155957130089043_2490184297083218772_n 26993316_10155957127829043_695847500443473981_n 26993729_10155957126139043_3214172592433303269_n 26994242_10155957128739043_7932300608988967128_n

Comments are closed.

POP