Клуб Платинум и Енерџи бенд ве покануваат на одлична забава во петок!

По одличната журка пред само неколку дена токму во клуб Платинум, момците од фолк групата ,,Енерџи бенд” предводени од Ѓоко Јовиќ, познати по најдобрите изведби на нашите најубави македонски песни ширум Македонија за во вторник најавуваат уште една одлична забава во клуб Платинум.26232177_10155926752264043_3064602103538279757_o

Сепак, нема да изостанат и познатите хитови од екс ју просторите како ,,Окуј ме Царе”,  ,,Све моје зоре”,  ,,Још је не заборављам” . Дефинитивно ќе се пеее до сабајле.

Организаторите од клуб Платинум најавуваат дека забавата ќе трае до раните утрински часови и гарантираат одличен провод.

Информации и резервации на тел:

070 / 639 – 526

Comments are closed.

POP