,,Енерџи бенд” и Ѓоко Јовиќ во вторник со уште една одлична забава во клуб Платинум!

По одличната журка пред само неколку дена токму во клуб Платинум, момците од фолк групата ,,Енерџи бенд” предводени од Ѓоко Јовиќ, познати по најдобрите изведби на нашите најубави македонски песни ширум Македонија за во вторник најавуваат уште една одлична забава во клуб Платинум.25588170_10155884432144043_6518295714980446382_o

Comments are closed.

POP